korp! Vironia

Korp! Vironia Tartu konvendi ametimehed

Aadress: Lai 30, 51005 Tartu
Telefon: 744 1286
E-post: tartu@vironia.ee

Tartu konvendi ametimehed 2018/II semestril


Senior sv! Ravel Riik
senior.tartu@vironia.ee -
Subsenior sv! Henry Narits
subsenior.tartu@vironia.ee -
Scriba sv! Oskar Aava
scriba.tartu@vironia.ee -
Oldermann b!vil! Taavi Hõbejõgi
oldermann.tartu@vironia.ee -
Laekur sv! Villy Salemlaekur.tartu@vironia.ee -
Ökonoom sv! Mikk Maasik
okonoom.tartu@vironia.ee -
Major domus
sv! Karl-Tanel Paesmajordomus.tartu@vironia.ee -
Mag! referendi sv! Alo Rüütel
referendi.tartu@vironia.ee -
Mag! paucandi sv! Henri Tammo
paucandi.tartu@vironia.ee -
Mag! cantandi sv! Joosep Sarapuucantandi.tartu@vironia.ee -
Subscriba sv! Erkki Jõgi
subscriba.tartu@vironia.ee -
Arhivaar sv! Kristjan Karron
arhivaar.tartu@vironia.ee -