korp! Vironia

Korp! Vironia Tartu konvendi ametimehed

Aadress: Lai 30, 51005 Tartu
Telefon: 744 1286
E-post: tartu@vironia.ee

Tartu konvendi ametimehed 2019/I semestril


Senior sv! Ravel Riik
senior.tartu@vironia.ee
Subsenior sv! Uku Kangur
subsenior.tartu@vironia.ee
Scriba sv! Albert Suur
scriba.tartu@vironia.ee
Oldermann b!vil! Taavi Hõbejõgi
oldermann.tartu@vironia.ee
Laekur sv! Oskar Aavalaekur.tartu@vironia.ee
Ökonoom sv! Kaarel Kern
okonoom.tartu@vironia.ee
Major domus
sv! Anton Žatkinmajordomus.tartu@vironia.ee
Mag! referendi sv! Henry Narits
referendi.tartu@vironia.ee
Mag! paucandi sv! Karl-Tanel Paes
paucandi.tartu@vironia.ee
Mag! cantandi sv! Joosep Sarapuucantandi.tartu@vironia.ee
Subscriba sv! Erkki Jõgi
subscriba.tartu@vironia.ee
Arhivaar sv! Kristjan Karron
arhivaar.tartu@vironia.ee