korp! Vironia

Korp! Vironiaga liitumine

Vironia, vennaskond aastast 1900

Kui Sa alustad õpinguid ülikoolis ning arvad, et see uus ja huvitav, mida tudengielu Sulle pakub, on kõik, siis Sa eksid. Kõigile nähtava üliõpilaselu taga on üks hoopis salapärasem maailm – maailm, mille moodustavad üliõpilaskorporatsioonid ning mida kaunistavad värviteklid. Üks vanemaid ja põnevamaid selle salamaailma kantse on aga korporatsioon Vironia.

Kui Sinu sihiks on olla aus enda ja teiste vastu, tahad anda oma panuse isamaa õitsenguks, hindad sõprussidemeid ning soovid leida lähedase ja usaldusväärse vennaskonna kogu eluks, siis on korporatsioon Vironia just Sulle!

Vironia külalisõhtud sügis 2019


Tartu (Lai 30)
Tallinn (Uus 28)
N 12. septemberN 5. september
R 20. september  
R 20. september
N 3. oktoober  
R 11. oktoober

Külalisõhtud algavad kell 20.  Külalisõhtul osalemine eeldab soliidset riietust.  

Lisainfo: 
Tallinn: Ats Aasmaa, oldermann Tallinna konvendis. +372 5665 2176, oldermann.tallinn@vironia.ee
Tartu: Karl-Tanel Paes, oldermann Tartu konvendis. +372 5622 1762,  oldermann.tartu@vironia.ee

Mis on Vironia?

Vironia on vanim eesti üliõpilaskorporatsioon, mis on avatud kõigile eesti soost meestudengitele, kes tahavad osa saada traditsioonilise üliõpilaselu ühest olulisemast tahust, kellele on tähtsad sõprussidemed ning kes soovivad end mitmekülgselt harida.

Korporatsioon Virona lipukirjaks on ühisus, kindlus, ausus. Need on omadused, mille poole meie organisatsiooni liikmed püüdlevad. Püüame olla ausad enda ja teiste vastu ning rühime kindlameelselt endale seatud eesmärkide poole.

Kuidas liituda korporatsioon Vironiaga?

Korporatsioon Vironia liikmeks võivad astuda kõik eesti soost meesüliõpilased, kes on immatrikuleeritud mõnda üldtunnustatud ülikooli.

Iga semestri alguses toimuvad nii Tartu kui Tallinna konvendis avatud külalisõhtud, kus organiseerumata meestudengitel on võimalus tutvuda Vironia liikmete, igapäevategemistega ning ajalooga.

Külalisõhtul osalemine eeldab korrektset riietust.

Kui Sul ei õnnestu mõnel kaalukal põhjusel külalisõhtutel osaleda, ent tahad sellest hoolimata meiega tutvuda, siis võta ühendust Tartu või Tallinna oldermanniga. Oleme meelsasti valmis Sulle meie tegemisi ning põhimõtteid tutvustama.

Kohtumiseni!