korp! Vironia

Meestudeng, tule ja tutvu eluga korporatsioonis!

10/12/2010
subscriba pro 2011/I

Korporatsioonil Vironia on hea meel kutsuda Sind pärast talvise eksamisessiooni lõppu endale külla, et õllelaua formaadis pea püsti saabuvale kevadele vastu astuda ning törts mehejuttu ajada.

Korporatsioon Vironia on 110 aastat tagasi Riia Polütehnikumi juures asutatud noori eestimeelseid meestudengeid koondav vennaskond. 

Vironia liikmeks astudes oled osake sõpruskonnast, mille liikmeks jäädakse surmani. 

Täna võib end uhkusega viroonlaseks nimetada enam kui viissada meest. Neist aktiivseid tudengeid Tartus ja Tallinnas kokku ligi kakssada; teine samapalju on tänaseks ülikoolitee lõpetanud ja vilistlaskoguga liitunud. Vironia liikmete seast leiab kõikvõimalike elualade esindajaid: arste, õppejõude, advokaate, ettevõtjaid, pereisasid, poliitikuid jne. 

Viroonlase teine kodu - konvendikorter - asub näiteks Tartu kesklinnas Laial tänaval ning Tallinna vanalinnas Uuel tänaval. Lisaks leiab viroonlasi eest Torontost, USA-st, Rootsist, Austraaliast ja mujalt.

 
Korporatsioonil Vironia on hea meel kutsuda Sind meiega tutvuma ning osa saama enam kui sajandi kestnud õllelauatraditsioonist. Kõik on väga lihtne: pane ülikond selga, kammi enda seitel sirgeks ning tule 
8. veebruaril 2011. kell 20.00 meie Tallinna konventi aadressil Uus tn 28 (sissepääs Reval Sport hoovilt) või 11. veebruaril 2011.a kell 20.15 meie Tartu konventi aadressil Lai tn 30. 
 
Kostitame sind karge õlle ning maitsvate suupistetega. Lubame, et juttu ja laulu jätkub hiliste tundideni; ning mine sa tea, vahest avastad viroonlaste seast õllelaua taga istumas ka vana klassivenna või lapsepõlvesõbra. Ja kui vanu tuttavaid ei leia, siis lubame Sulle, et uusi sõpru leiad Sa siit kindlasti!

Kohtumiseni!