korp! Vironia

Korp! Vironiaga liitumine

Millal?

Korporatsioon Vironia Tartu konvendi külalisõhtud pro 2017/I

Tartu konvendi selle kevadsemestri külalisõhtud toimuvad 17. veebruaril ning 2. ja 10. märtsil. Kõik külalisõhtud algavad kell 20.00.
Riietus: ülikond

Lisainfo: s/a oldermann b!vil! Jaagup Lepland (tel +372 5835 8571, oldermann.tartu@vironia.ee).Korporatsioon Vironia Tallinna konvendi külalisõhtud pro 2017/I

Tallinna konvendi selle kevadsemestri külalisõhtud toimuvad 9. ja 17. veebruaril. Kõik külalisõhtud algavad kell 20.00.
Riietus: ülikond

Lisainfo: s/a oldermann sv! Mihkel Nõmm (tel +372 5556 8884, oldermann.tallinn@vironia.ee)


Miks liituda korporatsioon Vironiaga?

Korp! Vironia liikmena saad osa vanima Eesti korporatsiooni elust, millega sulle avaneb üliõpilaselu uus tahk. Sa leiad uusi sõpru ja tuttavaid ning saad võimaluse ennast teostada väga erinevatel aladel alates kehakultuurist kuni ajugümnastikani. 

Kuidas liituda korporatsioon Vironiaga?

Korporatsioon Vironia liikmeks võetakse väärikaid eesti soost meesüliõpilasi, kes on immatrikuleeritud mõnes üldtunnustatud kõrgkoolis.

Iga semestri alguses korraldavad Tartu ja Tallinna konvendid avatud külalisõhtud õllelaua formaadis, kus organiseerumata meestudengitel on võimalus tutvuda korp! Vironia tavade, tegemiste, ajaloo ja liikmetega. Traditsiooniliselt toimub septembrikuus ja veebruaris kolm külalisõhtut, millest on soovitatav külastada kahte. Lisaks on äärmiselt soovitatav külastada ka teiste korporatsioonide ja seltside külalisõhtuid.  Külalisõhtu on kõigile soovijatele tasuta.

Külalisõhtu formaat eeldab soliidset riietust.

Korp! Vironiaga liitumisest huvitatu peab esitama konvendile kirjaliku avalduse, milles ta avaldab soovi saada korp! Vironia lihtliikmeks ning lühikese elulookirjelduse.

Lihtliikmeks vastuvõtmise otsustab konvendi koosolek pärast soovija avalduse ja eluloogaga tutvumist ning temaga vestlemist.


Kui Sa tunned, et mitte kuidagi ei jaksa järgmise külalisõhtuni oodata või on määravad põhjused, miks Sa ei saanud külalisõhtutel osaleda, ent sellest hoolimata tunned Vironia vastu huvi, siis võta ühendust Tartu või Tallinna oldermanniga ja lepi kohtumine kokku.


Kui Sa viibisid meie külalisõhtutel ja nähtu ning kogetu meeldis Sulle niivõrd, et soovid astuda korp! Vironia lihtliikmeks, siis kirjuta avaldus, millele lisa enda lühikene elulugu ja tule ühes nendega korp! Vironia Tartu või Tallinna konventi (tuleku aja kohta saad infot külalisõhtutelt või lepi aeg eelnevalt oldermanniga kokku).  

Tartu konvendi avalduse vormi leiad SIIT ja
Tallinna konvendi avalduse vormi leiad SIIT.

Kohtumiseni!