korp! Vironia

OrienteerumineKorp! Vironia karikasari orienteerumises 2011

11. aprillil algas taas akadeemiliste organisatsioonide võiduajamine Vironia karikale. Reeglid on lihtsad - võidab see organisatsioon, kes kõige aktiivsemalt orienteerumas käib. Eelmise aasta esikolmik oli:
1. Rotalia 2. Lembela 3. EÜS. Selle kevadega algab kõik uuesti. Peagi ilmub siia link värsketele tulemustele. Häid metsaelamusi.
Karikasarja juhend
Osalejate nimekiri

C!V! O-karikasarja 6 möödunud aasta lühikokkuvõte

10. aprill 2011 seisuga andis vir! Kaupo Voormansik C!V! o-karikasarja osaluskordade arvepidamise üle vir! Andrius Pakaste'le.  Kaupo oli orienteerumis-funktsionäär 6 aastat ja suur tänu tehtud töö eest!
Kõik asjakohased kirjad edaspidi saata aadressile: orienteerumine@vironia.ee
Illustratsiooniks ka väike tabel. Organisatsiooni nime ees olev number vastab antud organisatsiooni osaluskordade arvule antud aastal. 2010 aasta 5-e aktiivseima eelnev käekäik on märgitud värviga.
Joone all olev number on  osaluskorrad kokku antud aastal.

Täpsem statistika kättesaadav siit.


O-päev 2010, Otepää

Järjekorras XII korp! Vironia O-päev toimub sellel aastal 18. septembril Otepääl. Võistluskeskus asub Otepää Gümnaasiumi kõrval Otepää Spordihoones. Orienteerumisvõistlus toimub Apteekri mäe kaardil. Uuendusena läheb ka O-päeval osalemine Vironia karikasarja arvestusse - iga metsas käinud võistleja toob enda organisatsioonile karikasarja ühe boonuspunkti. Täpsemalt loe O-päeva juhendist.
Ürituse auhindadeks jagatakse mitmeid priipääsmeid Eestimaa päevakutele ja nädalavahetusevõistlustele, aitäh auhindade eest:

punane-must

Otepää O-päeva juhend
Registreerimine, registreerunute nimekiri
Stardiprotokoll
O-päeva tulemused
|Võistkonnad | O-päeva SI-vaheajad

Korp! Vironia karikasari orienteerumises 2010

5. aprillil algas taas akadeemiliste organisatsioonide võiduajamine Vironia karikale. Reeglid on lihtsad - võidab see organisatsioon, kes kõige aktiivsemalt orienteerumas käib. Eelmise aasta esikolmik oli:
1. Rotalia 2. Lembela 3. Indla. Selle kevadega algab kõik uuesti. Peagi ilmub siia link värsketele tulemustele. Häid metsaelamusi.
Karikasarja juhend
Osalejate nimekiri
Karikasarja punktiseis

O-päev 2009, Valgehobusemäe

Korp! Vironia XI O-päev toimus 26. septembril Järva- ja Harjumaa piiril Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskuses. Võitis korp! Rotalia meeskonda ja korp! Lembela naiskond. Nii O-päeval kui karikasarjal tervikuna oli rekordaasta (1867 osalust päevakutel üle Eesti!). Vironia Karikasarja ja O-päeva auhindadeks jagati ohtralt priipääsmeid Eesti päevakutele ja nädalavahetuse võistlustele. Aitäh auhindadega toetamise eest:

punane-must
Valgehobusemäe O-päeva juhend
Registreerunute nimekiri
Stardiprotokoll
O-päeva tulemused | Meeskonnad | Naiskonnad | O-päeva SI-vaheajad
Pildid

Korp! Vironia karikasari orienteerumises 2009

6. aprillil algab taas akadeemiliste organisatsioonide võiduajamine Vironia karikale. Reeglid on lihtsad - võidab see organisatsioon, kes kõige aktiivsemalt orienteerumas käib. Eelmise aasta esikolmik oli:
1. Rotalia 2. Indla 3. Lembela. Selle kevadega algab kõik uuesti.
Karikasarja avaüritused toimuvad 7. aprillil Tallinnas ja 16. aprillil Tartus.
Karikasarja juhend
Osalejate nimekiri
Karikasarja punktiseis

O-Päev 2008, Altja

X O-päev toimub 13. septembril mõnusas Altja külas, eheda kõrtsi ja vetepiiril seisvate võrgukuuride vahetus naabruses. Kontrollpunktid on laiali Altja-Oandu kaardil. Ilus Põhja-Eesti maastik: huvitav, hästi joostav ja ka algajale orienteerumissõbrale mittekontimurdev. 

Karikasari 2008

Selgi suvel toimub vil! Mait Tõnissoni algatatud orienteerumiskarikasari akadeemilistele organisatsioonidele, mis on järjekorras juba 8. 

Karikasarja juhend  

Karikasari 2007


O-Päev 2007, Kaiu

IX O-päev toimub Jõgevamaal, Kaiu järvede ääres. Maastikuks ilus sügisene männik. Saun, õhtusöök ja auhindade jagamine Kaiu puhkebaasis. 
Juhend  

O-Päev 2006, Kuremaa

VIII O-päev saab toimuma Vooremaal, Laiuse voorel. Taas kord on kasutusel elektrooniline märkesüsteem SportIdent! Saunamine-söömine-olemine Kuremaa ujulas. 
Juhend  
Tulemused  

Karikasari 2006

Selgi lumevabal hooajal pole hõlpu, elik nagu klassikud (sv! Hein eelmisel sajandil) on öelnud: "Et suvi ei läheks luhta!", saavad kõikide Ak!Org!'de. Tegev-, päris-, noor- ja muud liikmed orienteerumispäevakuil osaledes enese organisatsioonile punkt koguda. Olulisi muudatusi end sisse töötanud süsteemis tehtud pole. Pisut ebahea eripära on see, et esimesi vahekokkuvõtteid saame tegema hakata alles Mai teises pooles, kuna koostööpartner TAK Soft on hõivatud 05..14 Mail Tartus, Otepääl, Käärikul ja Haanjas toimuvate Euroopa Meistrivõistluste korraldamisega. Ükski varem tehtud osalus kaotsi ei lähe. Kõik korjatakse päevakute protokolleist ilusti kokku. 
Osalejad  

O-Päev 2005, Vinni

VII O-Päev peetakse maha Lääne-Virumaal Vinnis. Esmakordselt on kasutusel elektrooniline märkesüsteem SportIdent! Elamine-olemine Vinni Spordihoones. 
Juhend  
Registreerunud   
Lähtejärjekord   
Tulemused  

Karikasari 2005

Suve lahutamatu osana toimub taas suur orienteerumispäevakutel osalemiskordade kokkulöömine ehk uhkema nimega korp! Vironia karikasari orienteerumises.
Sel aastal on me koostööpartnereiks Eesti Orienteerumisliit ja TAK Soft, tänu kellele toimub tulemuste arvestamine automaatselt. 
Juhend   
 

O-Päev 2004, Kaerepere

VI O-Päev toimus Kaereperes. Rajad tegi Rein Rooni, OK Orvand. Tulemuste selgitamine võttis tubli tüki aega ja peale korduvaid kokku liitmisi tuli tõeks võtta, et võrdsete punktide juures tuli parema ajaga võitjaks korp! Rotalia I meeskond! Naiskondade arvestuses pälvis tiitli korp! Amicitia I naikond. Individuaalselt olid parimad rotalus Ander Ojandu ja amica Monika Järveoja.
Juhend  
Tulemused  

Karikasari 2004

2004 aasta suvel alistus akadeemilisele noorsoole tuhande osaleja piir - nimelt koguti ühiselt eestimaa päevakuilt 1022 osaluskorda!

Lõplik punktiseis:

  1. Vironia : 311
  2. Rotalia : 263
  3. Tehnola : 111
  4. Amicitia : 76
  5. Fr.Liviensis : 74
  6. Lembela : 55
  7. Filiae Patriae : 44
  8. EÜS : 41
  9. Leola : 23
10. ENÜS : 12
11. Põhjala : 4
11. Ugala : 4
13. Indla : 3
14. Sakala : 1

Juhend   
Karikasarja kodulehele.
Päevakute koduleht.


O-Päev 2003, Saarepeedi

O-Päev 2003 toimus Saarepeedil, Saarepeedi rahvamajas 20..21.09.2003. Raja tegi OK Lehola. Ilm oli ilus ja vaatamata sellele, et jalad said poriseks, jäi rahvas rahule! Õhtul pajatas Koit Paasma orienteerumiskaartide arengust - nägime oma silmaga "kaarte" millel Koit pidi omal ajal orienteerumist alustama. Sportlikus arvestuses viisid esikohad korp!korp! Amicitia ja Vironia. Pühapäeval tutvuti Olustvere lossi rikkaliku ajaloo ja muuseumivaradega.
Tulemused   Juhend

Karikasari 2003

2003 aasta suvi möödus taas usinalt päevakuosaluiskordi kogudes. Pingeline heitlus karika pärast käis Vironia ja Rotalia, kuni viimasel nädalal võttis Rotalia 42 osalusega nädalas oma... Au ja kiitus igal juhul! Tuleval aastal algame jälle kõik nullist.
Päevakute kodulehelt. 
Juhend 
Karikasarja kodulehele.

Lõplik punktiseis:

 1. Rotalia : 171
 2. Vironia : 150
 3. EÜS : 119
 4. Tehnola : 73
 5. Lembela : 45
 6. Leola : 38
 7. Amicitia : 12
 8. Raimla : 11
 9. Revelia : 7
 9.Ugala : 7 
11. Filiae Patriae : 2

O-Päev 2002, Saverna

2002 aasta O-Päev toimus Savernas, Relvo Sport Motellis 14..15.09.2002. 
Rajameistriks-peakohtunikus-võõrustajaks motelli perenaine Saima Värton. Võistlusmaastik oli sedapuhku eelmistest aastatest halvema läbitavusega. Kuid selle kohta ei tulnud ainsatki nurinat. Pigem oldi enese peale pisut pahased, kui kaart-maastik ajuti üle jõu kippus käima. Peale õhtust Põlvamaa orienteerumiselu tutvustvat ettekannet toimunud arutelul jõutigi ühisele järeldusele, et eestimaa orienteerumiselus on täitmata veel oluline ni??: Täiskasvanute orienteerumisõpetus! Sportliku poole pealt tuli teist aastat järjest võitjaks korp! Rotalia esindusvõistkond. Individuaalselt olid paremad amica Monika Järveoja ja vironus Mait Tõnisson 
Tulemused
Võistlusjuhend!
 

O-Päev 2001, Jõulumäe

Orienteerumispäev on kujunemas uue õppeaasta avaürituseks. 2001/2002 õppeaasta algas Jõulumäe tervisekeskuses. Rajameistri ja kohtunikutöö tegi seekord Ilme Palu OK West'ist. Võidud rändasid sedapuhku korp! Rotaliasse, individuaalselt oli parim rot! Ander Ojandu. Õhtusel üritusel rääkisiki Ilme Palu orienteerumisest Pärnumaal ja suusaorienteerumist tutvustas rot! Ander Ojandu.

Karikasari 2001

2001 aasta suvel teostus ammumõeldud mõte - korp!korp! vaheline orienteerumise karikasari. Võistlus seisnes orienteerumispäevakuil osalemises ja iga korporandi osaluskord tõi tema korp!'ile punkti. Tulemused on toodud all tabelis.

1. Vironia (82 osalust)
    Selonija (47 osalust)
2. Rotalia (40 osalust)
3. Leola (33 osalust)
4. Tehnola (31 osalust)
5. Revelia (15 osalust)
6. Amicitia (4 osalust)
7. Lembela (3 osalust)
8. Filiae Patriae (1 osalus) 


O-Päev 2000, Palmse

2000 aasta O-Päev toimus Palmses, majututi Ojaäärse matkamajas. Võistlusmaastikuks oli Palmse mõisa metsapark ning seda piiravad laaned. Käidi saunas, kuulati juttu Lahemaa Rahvuspargist ja looduskaitsealadest. Õhtu lõppes maailmakuulsas kõrtsis "Lamba-Ada". Laupäeva hommikul korraldas giid Anne Kurepalu meile ekskursiooni Palmse mõisa ja parki. Seekord rändasid nii võistkondlik kui individuaalne võit (sel! Alberts Lâcis) Lätimaale, korp! Selonijasse. Klõpsates kaardifragmendil näed kogu võistlustandrit.

O-Päev 1999, Viitna

1999 aastal toimus esimene O-Päev Viitnal. Käidi metsas ja saunas. Orienteerumisalase referaadi pidas vil! Mait Tõnisson. Järgmisel päeval külastasid soovijad Palmse mõisaansamblit. Võistkonnavõidu sai korp! Vironia vil!kogu, individuaalselt oli parim sel! Alberts Lâcis.