korp! Vironia

Korp! Vironia Tartu konvendi ametimehed

Aadress: Lai 30, 51005 Tartu
Telefon: 744 1286
E-post: tartu@vironia.ee

Tartu konvendi ametimehed 2017/II semestril


Senior sv! Ats Aasmaa
senior.tartu@vironia.ee 5665 2176
Subsenior sv! Madis Metelitsa
subsenior.tartu@vironia.ee -
Scriba sv! Ravel Riik
scriba.tartu@vironia.ee -
Oldermann sv! Henry Narits
oldermann.tartu@vironia.ee 5330 0980
Laekur sv! Villy Salemlaekur.tartu@vironia.ee -
Ökonoom b!vil! Mikk Maasik
okonoom.tartu@vironia.ee -
Major domus
sv! Jerzy Edvard Kaplinskimajordomus.tartu@vironia.ee -
Mag! referendi sv! Jürgen Lina
referendi.tartu@vironia.ee -
Mag! paucandi sv! Ravel Riik
paucandi.tartu@vironia.ee -
Mag! cantandi sv! Kristjan Karroncantandi.tartu@vironia.ee -
Subscriba sv! Erkki Jõgi
subscriba.tartu@vironia.ee -
Arhivaar sv! Erkki Jõgi
arhivaar.tartu@vironia.ee -