korp! Vironia

Korp! Vironia Tallinna konvendi ametimehed

Aadress: Uus 28 - 14, 10111 Tallinn
Telefon: 6 444 379
E-post: tallinn@vironia.ee

Tallinna konvendi ametimehed 2017/II semestril


Seniorb!vil! Kaarel Roostarsenior.tallinn@vironia.ee
Subseniorsv! Karl Erik Sahtelsubsenior.tallinn@vironia.ee
Scribasv! Raimond Pääruscriba.tallinn@vironia.ee
Subscribasv! Allar Kirikmäescriba.tallinn@vironia.ee
Oldermannsv! Lennart Postoldermann.tallinn@vironia.ee
Arhivaarsv! Toomas Ruuben 
arhivaar.tallinn@vironia.ee
Laekursv! Janek Gustavson laekur.tallinn@vironia.ee
Major domussv! Taavi Tammmajordomus.tallinn@vironia.ee
Mag! bibendisv! Martin Lõbubibendi.tallinn@vironia.ee
Mag! cantandisv! Margus Viiklepp cantandi.tallinn@vironia.ee
Mag! referendisv! Krister Kruusmaareferendi.tallinn@vironia.ee
Mag! paucandisv! Oliver Simpsonpaucandi.tallinn@vironia.ee